O Nas

DLACZEGO MY

Ponad 6 lata doświadczenia w prowadzeniu kateringu dietetycznego  uświadcza nas w przekonaniu, że  oddajemy w Twoje ręce dietę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy. Niezależnie od Twojej motywacji, dzięki doświadczeniu i wiedzy wykwalifikowanego zespołu cateringu dietetycznego pomoże Ci nie tylko zrzucić zbędne kilogramy, ale również rozpocząć zdrowy i przede wszystkim smaczny tryb życia!

ZBILANSOWANA DIETA POD OKIEM EKSPERTÓW

Wiemy jak ważne jest spożywanie pięciu posiłków dziennie o odpowiednim dla organizmu zapotrzebowaniu zarówno kalorycznym jak i odżywczym. Nasza dieta pudełkowa przygotowana jest więc we współpracy z wykwalifikowaną dietetyczka.

JAKOŚĆ, ŚWIEŻOŚĆ, SMAK

Składniki są bazą dzięki której tworzymy pełne smaku i wartości odżywczych dania. Dlatego też nasze posiłki przygotowywane są tylko i wyłącznie ze świeżych, naturalnych produktów najlepszej jakości, pochodzących od sprawdzonych dostawców, a kuchnia opiera się głównie na sezonowych produktach. To prawdziwy catering dietetyczny w wersji premium!

Nie bez powodu przyjęło się stwierdzenie, że „jemy również oczami”. Czerpiemy z doświadczenia w branży restauracyjnej, więc nasze dania podawane są zawsze z dbałością o najdrobniejszy detal, który może przesądzić o chęci konsumpcji danego posiłku.

W naszym cateringu dietetycznym dbamy o odpowiednie zróżnicowanie posiłków tak aby Twoja dieta nigdy nie była nudna. Nasze menu jest również bogate w produkty z kategorii superfoods oraz produkty premium.

ELASTYCZNOŚĆ

Jeśli cierpisz na alergię bądź nietolerancję pokarmową lub po prostu nie przepadasz za jakimś konkretnym składnikiem, skonsultuj się z nami przed złożeniem zamówienia. Sprawdzimy, czy możemy zamienić go na inny, równie wartościowy produkt, tak abyś mógł cieszyć się smakiem indywidualnie dopasowanych do Ciebie potraw.

W ZGODZIE Z NATURĄ

Torby i kartki na ktorych drukujemy menu  naszego cateringu są w pełni biodegradowalne, przez co przyjazne środowisku i możliwe do wielokrotnego użytku. Jeśli nie musisz, nie wyrzucaj torby do śmieci i wykorzystaj ją ponownie lub oddaj naszemu kurierowi .