Dostawa

Od samego początku działania postawiliśmy sobie za cel maksymalne skrócenie czasu, który upływa pomiędzy wyjściem gotowego posiłku z kuchni a dostarczeniem go w wybrane przez Ciebie miejsce. Ma to kluczowe znaczenie przy zachowaniu najwyższej jakości potraw oraz ich świeżości. Dlatego też wszystkie dania naszego kateringu dietetycznego przygotowywane są bezpośrednio przed ich dostarczeniem

U nas masz gwarancję, że spożywany przez Ciebie obiad jeszcze niedawno znajdował się w piecu naszego szefa kuchni. W ten sposób nasza dieta z dostawą do domu, jest nie tylko zdrowa, lecz również przepyszna i zawsze świeża.

Dostawy realizujemy na terenie miasta Słubice, Kunowice, Frankfurt nad Odrą oraz najbliższych okolic: Cybinka, Rzepin, Sądów, Białków (może obowiązywać dopłata- 10 zł). Jeśli nie jesteś pewien, że dostarczymy zestaw pod Twój adres, skontaktuj się z nami przed złożeniem zamówienia dzwoniąc pod nr 692-419-245 lub poprzez e-mail: mkkatering@wp.pl.

Zestawy posiłków dostarczamy 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, zazwyczaj w godzinach 13.00 – 14.00 (jesteśmy wówczas u Ciebie z jeszcze ciepłym obiadem oraz pozostałymi posiłkami) lub w przypadku dostawy poza teren Słubic od niedzieli do czwartku w godzinach popołudniowych, zwykle w godz. 16.00-17.00.