Dostawa

Od samego początku działania postawiliśmy sobie za cel maksymalne skrócenie czasu, który upływa pomiędzy wyjściem gotowego posiłku z kuchni a dostarczeniem go w wybrane przez Ciebie miejsce. Ma to kluczowe znaczenie przy zachowaniu najwyższej jakości potraw oraz ich świeżości. Dlatego też wszystkie dania naszego kateringu dietetycznego przygotowywane są bezpośrednio przed ich dostarczeniem

U nas masz gwarancję, że spożywany przez Ciebie obiad jeszcze niedawno znajdował się w piecu naszego szefa kuchni. W ten sposób nasza dieta z dostawą do domu, jest nie tylko zdrowa, lecz również przepyszna i zawsze świeża.

Dostawy realizujemy na terenie miasta Słubice, Kunowice, Frankfurt nad Odrą oraz najbliższych okolic: Cybinka,Ośno Lubuskie, Rzepin, Sądów, Białków dostawa do klenta jest gratis. Jeśli nie jesteś pewien, że dostarczymy zestaw pod Twój adres, skontaktuj się z nami przed złożeniem zamówienia dzwoniąc pod nr 692-419-245 lub poprzez e-mail: mkkatering@wp.pl.

Zestawy posiłków dostarczamy 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku(zaczynając w dzień poprzedni "niedziela" zazwyczaj w godzinach 14.00 – 16.00 lub około godziny 20.00.Również mamy opcje odbioru osobistego dopasowując sie do klienta . W przypadku dostawy poza teren Słubic w godzinach popołudniowych, zwykle w godz. 15.00-19.00.